Test jedzenia z samolotu

1 komentarz:

 1. Brawo, brawo, brawo!!!!
  Nie będziemy się wypowiadać na temat stylu Pana filmiku – to już podsumowali internauci; gratulacje !
  Nie będziemy się wypowiadać na tematy wychowania, braku kultury itp. – to już podsumowali internauci; gratulacje ponowne.
  Nie będziemy komentowali przeszłych Pana dokonań w dziedzinie hejtu – to już podsumowali internauci wcześniej; i tu również gratulacje!
  Nie wystąpimy również na drogę sądową, bo to mogłoby się przyczynić do wzrostu Pana wątpliwej, czy raczej wątłej popularności, która przy zachowaniu ostatnio prezentowanej jakości sama umrze śmiercią naturalną.
  Chcemy za to podziękować za darmową reklamę naszych produktów. Bowiem gdy po tygodniu nadużywania napojów (przydała by się jakaś recenzja tychże), gdy w 75% wasze kubki smakowe wypełnione były alkoholem (albo produktami jego przemiany), a mimo to poczuliście wyśmienity smak naszej lazanii i zapiekanek, to poczuliśmy najprawdziwszą dumę.
  I na koniec, z czystej sympatii. Podziwiamy ludzi, którzy mają jakąś pasję. My również staramy się z pasją dostarczać produkty dobre („być może najlepsze”). Tę pasję w Panu mimo nieudanych prób widać. Proszę tego nie zmarnować. Niech Pan wyrzuci ze swego bloga takie „śmieci”, jak ten ostatni filmik. Nie trzeba wtedy będzie zmieniać tytułu z „Kocham gotować” na „Kocham hejtować”.

  Pozdrowienia,
  Właściciele firmy Eko Vita
  „być może najlepsi”

  OdpowiedzUsuń